Arapçayı Öğreten Kitap, Mehmet Maksutoğlu

Arapçayı Öğreten Kitap, Mehmet Maksutoğlu
YAYINEVİ Akdem Yayınları
YAZAR Mehmet Maksutoğlu
ÜRÜN ADI Arapçayı Öğreten Kitap, Mehmet Maksutoğlu
SAYFA SAYISI 584
KAĞIT ve CİLT İthal kağıt
ÖLÇÜLER 20x28
YAYIN DİLİ Arapça
YAYIN YILI 2014
STOK DURUMU Stokta var
Piyasa Fiyatı: 50,00TL 35,00TL
KDV Hariç: 35,00TL
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Türkiye'de Arapça öğretimi alanında büyük bir boşluk dolduran, Prof.Dr.Mehmet Maksudoğlu Hocamızın                                                              büyük eseri       ARAPÇAYI ÖĞRETEN KİTAP artık AKDEM Yayınlarında...
 
Şimdiye dek gerçekleştirilen 22 baskısı tükenen, ülkemizdeki İlahiyat Fakülteleri, İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Orta Okullarının yanı sıra pek çok yabancı dil kursunda kaynak eser olarak okutulan ARAPÇAYI ÖĞRETEN KİTAP, içeriği geliştirilmiş ve güncellenmiş olarak 23.baskısıyla AKDEM Yayınlarınca yeniden hazırlandı.
 
Renkli içeriği, zenginleştirilmiş görselleri, pratik uygulamaları ve kolay öğrenim teknikleri ile hazırlanan eser, yıllar boyunca özellikle hiçbir Arapça temeli olmadan yabancı dil öğrenimine başlayanlar tarafından sıklıkla tercih edildi. 
 
Okul ve kurslarda verilen Arapça eğitimlerini en anlaşılır ve en kolaylaştırılmış şekilde desteklemek, bireysel olarak Arapça öğrenme sürecine dahil olmak, Arapça eğitimi sürecinde motivasyon ve özgüven kazanmak isteyenler için temel kaynak eser niteliğindeki bu kitaba ulaşmak için AKDEM Yayınlarınıziyaret edebilirsiniz. 
 
 Yayın Yılı: 2014
584 sayfa
Kitap Kağıdı
16x24 cm
Karton Kapak
 
Dili: ARAPÇA

Yorum Yap


Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Seyda Yayınları © 2019
Görsel Tasarım ve Script Uygulama: Hemen Site Lazım